sobota 18. října 2014

Radůstky...

Člověk si má dělat radost a užívat si život... a to já si radost dělat umím ;-)
Například včera, když jsem s Táňou (moje tchýně) vyrazila na koncert Lucie Bílé. Nejsem její velká fanynka, mám raději rockovou hudbu, ale mám jí ráda. A že to byl zážitek! Krásná show, taková, která se vidí jen u zahraničních hvězd. Moc ráda koukám na HBO na koncerty, jednoznačně u mě vedl koncert Adele a Pink, a musím uznat, že i Madonna ve svém věku překvapila...
A tak jsem moc ráda, že jsem konečně mohla vidět krásnou show i u nás, Lucie je profík a měla kouzelné hosty, nejvíce se mi líbil světlomalíř Alex Dowis, nádherný zážitek, taneční skupina The Pastels, úžasný! A všechna ta světýlka, ohně, a dokonalý zpěv a milý úsměv Lucie vytvořil kouzelnou atmosféru.
Moje rockerská duše se zaradovala, předskokanka byla Sabina Křováková s kapelou, a když zazpívala Cry baby od Janis Joplin, tak mi běhal mráz po zádech, nádhera!
A taky je to poprvé, co jsem od narození Sáry někde byla, na tak velké akci, takže jsem si to opravdu užila :-)
Tedy minulý týden jsem s holkama byla na ohňostroji s úžasnou podívanou na Labi... projekce fantastická, po Labi běhal krásný bílý kůň a pak i celá Velká pardubická, taky krásný zážitek.

Včera byl vůbec krásný den...
Přišel mi obříííííííí balík od mojí milované kamarádky Ilonky 
... poslala mi dárek pro mého taťku, určitě časem ukážu. Taťka slaví v listopadu narozeniny. Jenže sem taťka občas zajde a tak bych ho nerada připravila o překvapení ;-)

Balík byl plný dárečků... které zatím neukážu, ale i dárečky pro mě a moje holčičky, andílci uličníci a krásné vánoční ozdoby. Jak já už se těším na Ježíška :-)

Ilonko moc moc děkuji ♥
Kdyby někdo měl zájem o Ilončinu keramiku, tak zde http://www.fler.cz/liistecek , já tak miluji její výrobky, které mají duši a něco navíc, takové to kouzlo, že tu figurku opravdu milujete, vykouzlí Vám úsměv na tváři...


S Viktorkou jsme objevily nádherný obchůdek, plný pokladů...  Už dlouho jsme ve výloze koukaly na retro dózu, přesně na granulky pro našeho Cesara :-)
 Bedýnky na nový balkon... ty jsou už z jiného obchodu.

Včerejší zážitek...

A budoucí zážitek, s Martinem tenhle muzikál máme moc rádi, a tak konečně zase spolu někam vyrazíme...A dneska jsem se byla projít a stavila se v Kiku... a jeleny jsem tam nechat nemohla :-DA teď musím poklidit a něco málo připravit, protože nás čeká návštěva...  

Krásný víkend všem ♥

Lenka

2 komentáře:

  1. Jsi mě zase dojala ♥♥♥♥♥.Ta plechovka je úžasná a ty bedýnky ti teda závidím ty jsou božský. Ty umíš táááák krásně nakupovat, ale co ty vlastně neumíš ??? Krásná a šikovná.
    Já věděla, že se ti bude Lucka líbit. Moc zdravím pa pa

    OdpovědětVymazat
  2. Leničko, keramika od šikovné Ilonky je krásná, koncert.. to musel být úžasný zážitek.. zase je nač vzpomínat, že :-).. plechovka je boží ♥ a už se těším na vytuněnou lodžii, doplňky vypadají skvěle!! A moc krásný nový baner .-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za příspěvek ♥