neděle 20. července 2014

Pár střípků od nás

Vymalovala jsem, sláva, ani nevím, jak máme dlouho okna ;-) Ale tááák moc se mi do toho nechtělo :-) Vybrala jsem si na to největší vedro, ale nějak mi vedra nevadí ;-)Vyrážíme na nákupy a procházky, na návštěvy, a v týdnu nám Viktorka zase odjede... To bude Sára opět držet smutek :-)

Nákup pro Viky v Kiku , krásné barvy...Nové oční stíny v mých nejoblíbenějších barvách ;-) A pudr...


Samozřejmě, když už jsme byly v DM nemohly jsme tam nechat další sprchový gel z limitované kolekce od Balea... voní opět fantasticky!


Tenhle balzám jsem dostala od tchýňky, a jsem ráda, že už mohu i já zkusit výrobek s opěvovaným arganovým olejem, Táňo děkuji ;-)A dnešní nákup v Jysku, tedy jen část, protože jsem kupovala i drobnosti jako chladící tašku, kolíčky, prachovku...

Romantické polštářky na balkon...

Nádherná ošatka, mají k ní různé košíky, různých velikostí... je to opravdu nádhera.....


Podsedáky na židle, u nás vede poslední dobou barva hnědá, sice máme holou kočičku, takže nikde nejsou chlupy, ale špína, ta je úplně všude :-( Hnědá je tedy pro nás absolutně nejlepší barva, i na prostěradlech :-D Jelikož Cesar přece nebude spát jinde než pod peřinou u svého miláčka, mého muže ;-)
A poslední úlovek, úložné krabice na chodbu, původně jsem chtěla hnědé, ale Viktorka mě přemluvila na barevné, měla jsem koupit hnědé :-)) I když tam se kocour nedostane :-))
Všem krásné dny ♥


1 komentář:

  1. ...jak ty děti jen rostou ... Sára už je pomalu slečna... udělaly jste si krásnou neděli...Věrka

    OdpovědětVymazat

Děkuji za příspěvek ♥