neděle 24. dubna 2016

Týden

Mám za sebou opět další krásný týden, plný zážitků, zakončený srazem s kamarádkama v Heřmanově Městci... ani nevím kolik nás bylo, dvacet? Holky díky za super den ♥♥♥

Tyrkysově s Viktorkou... Moje nejoblíbenější výrobky od Dermacol... konečně funkční hodinky :-)Miluju sakury, růže  a vaření :-)Na horách podzimně... u nás barevně :-) Výlet do Prahy s Martinem a Sárou do celostní medicíny :-) Z vlaku RegioJet se nám nechtělo :-) Měli jsme prima společnost a to kupé pro děti je nádherné!


Heřmanův Městec...


Foto speciálně pro Agness ♥

Dárečky ze srazu ♥Mějte krásnou neděli ♥

Lenka

3 komentáře:

 1. Lení,
  já měla pěkně náročný pracovní týden :-o
  Těším se, až se uvidíme i my!
  Nestíhám skoro nic, ale jak jste na tom první týden v květnu ?
  Pěkné dny !

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Leničko, dlouho jsem "u tebe" nebyla... teda nikde jsem nebyla - měla jsem drobátko pauzu... Ale musím napsat toto... Moc Ti to na jaře sluší ✿, holčičkám taky ✿a pěkně vyrostly✿, krásně jste tvořili (tím myslím teď to tvoření co se dá "sežrat" :))), krásně jste vejletovali, taky jste se moc hezky šminkovaly - nehty Ti můžu jen závidět... já se za ty svoje pomalu stydím, a doma to máte pořád krásně útulné - ve všechen roční čas:))) Mějte se krásně, snad jste všichni zdraví... u nás zatím ano - ťuk ťuk :) papa R.

  OdpovědětVymazat
 3. Leni moc zdravím , máte krásně nalakované nehtíky :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za příspěvek ♥