pondělí 19. září 2011

Přátelství

Dnes se v mém životě rozsvítilo pár světýlek, už vím, že člověk je strůjcem svého osudu, už vím, že je to v životě jen takové, jak si přejeme my sami. My jsme tvůrci našich životů...
Taky to, že si přátelé vybíráme sami a jak jsem psala nedávno, přítel je ten, kdo o nás ví vše a má nás takový rád.
A já bych chtěla poděkovat  mým nejdražším, díky, že jste se mnou a že jste se mnou v dobrým i zlým, že se se mnou radujete nebo se mnou smutníte. Že mi přejete štěstí a úspěch a nekritizujete mě za to co a jak dělám. Míšo, Zuzí, Alenko, Ráďo, Míro jsem moc ráda, že Vás mám!

A mojí rodině patří díky největší :-* Jsem šťasná za to, že mám v životě tak velký štěstí na lidi, těch pár vyjímek mi to nezkazí ;-)


Vaše Lenka4 komentáře:

 1. Souhlasím a moc ti to přeji. Je to to nejvíc, mít kolem sebe takové lidi.

  OdpovědětVymazat
 2. Leničko, našeho přátelství si velmi vážím, jsi úžasná a nádherná žena, maminka, kamarádka,... cením si Tvé opravdovosti a jsem šťastná, že jsi mi vkročila do života. A těch pár vyjímek, které jsi zmínila... ti to štěstí a radost, které v sobě nosíš - sebrat nedokáží, protože to je uvnitř Tebe***
  Ze srdce Susie

  OdpovědětVymazat
 3. Leni,
  dobří přátelé jsou od toho, aby se mohlo na ty méně dobré v klidu zapomenout ;-) :-*
  Krásný den
  Věrka

  OdpovědětVymazat
 4. Nadarno se neříká "nechtěj být člověkem který je nejlepší,ale člověkem který za něco stojí" a to vy a Vaši nejbližší jste ....hodně štěstí Věra.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za příspěvek ♥